Fuar Katılımlarınızı Dijitalleştirin!

Profesyonel olarak katıldığınız fuar standlarınızdaki ziyaretçilerinizi sisteminize kayıt ederek yatırımlarınızı kazanca dönüştürün !

Anında Kazanca Dönüştürün!
...
...

Dijital Fuar Takip Sistemi

Özel Web Sitesi

Programımız ile birlikte özel fuar tanıtımlarınız için bir web sitesi hediyemiz olacaktır. Bu web sitemiz sayesinde fuar duyurularınızı yapabilir, dijital davetiye isteklerini alabilirsiniz.

Veri Güvenliği

Mobil programlarımız aracılığı ile gönderilen tüm veriler 4096 bit şifreleme tekniği kullanılarak cloud sunucunuza iletilir. Özel Hash(şifreleme) ile korunduğundan, veri tabanınız kötü niyetli kişilerin eline geçse bile kesinlikle kullanılamaz.

Personel Yetkilendirme

Fuar Takip Programımız oldukça gelişmiş bir yazılım teknolojine sahiptir. Programımız vasıtası ile yöneticiniz fuarda yer alacak personelleri belirler ve yetkilendirir. Personellere verilecek özel kullanıcı adı ve şifresi ile personel giriş işlemlerini yapabilecektir.

Gelişmiş Raporlama

Katıldığınız tüm fuarları ayrı ayrı raporlaya bildiğiniz gibi, fuara katılan personellerinizin performanslarınıda görebilirsiniz. Fuar standınıza hangi ülkelerden ziyaretçi gelmiş, fuar katılım yüzdesi gibi raporlara ulaşabilirsiniz. Dijital veri çıktısını alabilirsiniz.

Anlık İletişim

Programımız merkeziniz ile senkronize olduğunda otomatik senkronize olan ziyaretçilerinize özel bir teşekkür mesajı gönderir. Dilerseniz Toplu Mailing Modülümüz sayesinde tüm ziayretcilere izinli toplu mail gönderebilirsiniz.

Profesyonel Destek

Programımızı aktif olduktan hemen sonra sistem ve yazılım mühendisimiz sizden randevu talep ederek, program tanıtım ve eğitimini gerek siz gerek tanımlanan personelimize verecektir.

Paylaşımsız Cloud Sunucular

İsim Kayıt A.Ş. olarak firmamıza ait özel network alt yapısı ve veri merkezimiz bulunmaktadır. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik budur. Firmamız bünyesinde oluşturulan %99,9 uptime sağlayabileceğiniz özel paylaşımsız cloud sunucularda verileriniz korunacaktır.

Online-Offline

Programımız online veya offline çalışabilecek yapıdadır. Bu sayede veri girişi yapılırken internete ihtiyacınız olmayacaktır. Ancak merkez ile senkronize edileceği zaman yerel gsm ağı veya wifi ağına bağlanarak senkronizasyon işlemini anında yapabileceksiniz.

KAZANÇ!

Programımız vasıtası ile fuar performansınızı doğru bir şekilde ölçebilirsiniz. Fuar saha personel ve pazarlama personellerinizin işbirlik içerisinde sıcağı sıcağına çalışmasında dönüşüm oranlarınızın oldukça arttığını sizde göreceksiniz. Kazancınız artacağına emin olabilirsiniz!

Çoklu Dil Desteği

Yabancı personeliniz olabilir onuda düşündük! Programımızın tüm alanlarları çoklu dil seçeneğini desteklemektedir!

Raporlama Ekranları

Bütün olarak veya ayrı ayrı fuar raporlarının yanı sıra göndermiş olduğunuz maillerinde raporlarına ulaşabilirsiniz.


Çoklu Dil Desteği

Sınırsız Dil Seçeneği Ekleme Özelliği!

Ziyaretçilerinizin Dili İle Konuşun!

Fuar Standınızda kayıt ettiğiniz ziyaretçiler ülkelerine göre ayrıştırılır, verileriniz senkronize edildiğinde teşekkür veya kendilerine iletmek istediğiniz mesaj bulunuyorsa ziyaretçinizin ana dili ile otomatik olarak iletilir. Böylelikle ziyaretçinizin yüzünde sizi anacak ufak bir tebessüm bırakacağından emin olun!


Toplu E-posta Gönderim Sonuçları

E-posta Doğruluk Kontrolü

...

Mobil Fuar Takip Programı

Fuar Zamanı Yoğun Olacağınızı Biliyoruz!

Bu nedenden dolayı gereksiz verileri ziyaretçilerinizden isteyerek zaman kaybetmenizi, ziyaretçinizin sıkılmasını istemeyiz. Sade ve gerekli bir kaç veriyi mobil cihazlarınıza giriş yaptıktan sonra ziyaretçiniz ile sıcak bir sohbet eşliğinde ürünlerinizin tanıtımını yapmanız için oldukça zamanınız olacak!

Sisteme Giriş Yapın Fuarlarınızı Listeleyin Ziyaretci Ekleyin Sunucu İle Senkronize Edin !

Ücretsiz Fuar Web Siteniz Bizden

Mobil programınızdan personelinizin girdiği veriler anında cloud tabanlı özel serverda tutulur. Bu veriler kullanımı oldukça kolay web portalı sayesinde merkezinizde bulunan pazarlama bölümünüze ait personeliniz rahatlıkla yönetebilecektir. Yönetim paneliniz dışında, ziyaretcilerinizin fuarlarınızı takip etmesi ve davetiye alabilmesi için bir tane web sitesini ücretsiz hediye ediyoruz.

Tüm Fuarlarınız Burada Listelenir Standınıza Özel Davetiye Talebi Fuarlarınızı Sergileyin Çoklu Dil Desteği
Dostlarınızı Unutmadık!

453K

Özel Davetiye İsteği


Fuar Takip Sistemi programımıza katılım sağlayacağınız fuarlar sisteme girildiğinde fuar.domaininiz.com alt alan adında oluşuturulacak web sayfasından ziyaretçileriniz özel davetiye isteği yapabilir!

Fuarlarınız için Özel Web Sayfası Hediyemiz!

Fuar Takip Sistemi Program hizmetiniz aktif edildiğinde Hediye olarak fuar programlarınıza özel bir web sitesi vereceğiz.

Hediye ettiğimiz web sitesi, tamamen dinamik bir yapıya bağlı olduğundan, siz ana programımız üzerinde istenilen verileri sağladığınızda ön yüzde bulunan dinamik web sitesi de uygun olan içerik ve verileri otomatik olarak hediye ettiğimiz web sitesinde yayınlanacaktır. Otomatik olmasının avantajı herhangi bir tasarım ve yazılım konusunda bilgi sahibi olmanıza gerek kalmayarak ek personele ihtiyaç duymayacaksınız!

Örnek Hediye Fuar Web Sitesine Gİt

Hemen Programımızı Denemek İster misiniz?

O halde bizimle iletşime geçin!

En kısa süre içerisinde sistem mühendisimiz sizinle iletişim kuracak ve programımızı size tanıtacaktır.

Demo Yapılmasını İstiyorum!

Demo Formu

Tanıtım ve demo istekleri haftaiçi 09:00 - 17:00 arasında sistem mühendisimizin anlatımı ile gerçekleştirilmektedir.

İşinize Değer Katmak İçin Programımızı

Hemen yükleyin

Fuar Takip Sistemi Programımızı mobil cihaz veya tabeletiniz için kurulumunu aşağıdaki mobil mağazalardan indirip kurulumunu yapabilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra program üzerinden aktivasyon işlemini yapabilirsiniz.