Mailing Hizmeti

Ziyaretcilerinize spam filtrelerine yakalanmadan mail gönderin !

Ziyaretçilerinize özel mesajlar gönderin!

Recurso 4
Karşılama Mesajları Oluşturun

Ziyaretcilerinize özgü karşılama mesajları oluşturun ve anlık olarak gönderin. Dilerseniz ziyaretcilerinizin diline göre de otomatik mesaj hazırlayabilirsiniz.

Recurso 4
Ziyaretcilerinizi Kaydedin

Fuar standınıza gelen ziyaretcilerinizi mobil yada web üzerinden sistemimize kaydedin

Recurso 4
İşlem Tamam

Tek yapmanız gereken bunlar. Siz ziyaretcilerinizi kaydedin arka tarafta biz otomatik mailleri gönderelim.

shape-4

Kolay Kayıt

Andorid ve Ios telefonlar üzerinden yada web sitenizden, şirket bilgileriniz ile uygulamamıza giriş yapın. ziyaretcilerinizin bilgilerini kolay bir şekilde sisteme kaydedin. Ziyaretcilerinizden aldığınız basit ama etkili bilgilerle rakip firmalardan 1 adım öne geçin.

shape-4

Toplu yada kişisel email

Ziyaretci sisteme kayıt olur olmaz kendi dilinde hoşgeldiniz mesajı gönderilir ve ziyaretçilerinizle aranızdaki bağın ilk adımını atmış olursunuz. Üstelik spam filtremizi kullanarak dünya genelinde spama yakalanmaktan da kurtulmuş olursunuz!

shape-4

Yatırımlarınızı kazanca dönüştürün

Programımız vasıtası ile fuar performansınızı doğru bir şekilde ölçebilirsiniz. Fuar saha personel ve pazarlama personellerinizin işbirlik içerisinde sıcağı sıcağına çalışmasında dönüşüm oranlarınızın oldukça arttığını sizde göreceksiniz. Kazancınız artacağına emin olabilirsiniz!

Ziyaretçileriniz ile Daima İletişimde Kalın !

Ziyaretcileriniz sisteme kayıt olur olmaz kendisine daha önceden belirlemiş olduğunuz "Hoşgeldiniz" mesajı gönderilir. Bu mesaj ziyaretcinin diline göre ayarlanabiliyor olması ziyaretci ile aranızda kuracağınız bağın ilk adımı olacaktır. Daha sonradan ziyaretcilerinize toplu mail gönderirken istediğiniz ülkelerdeki ziyaretcilerinize yada belirli fuarlara katılan ziyaretcilerinize spam'a yakalanmadan toplu mail gönderin.