Biz Kimiz?

2005 yılından günümüze sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

İsim Kayıt Veri Merkezi ve Yazılım Hizmetleri A.Ş.

Memnuniyetiniz Kayıt Altında!

Başarımızın sırrı çok çalışmak, doğru zamanlarda doğru adımları atarak müşterilerimizin daima yanında olmak!

2005 yılında firmamız kurulduğunda vizyonumuz olarak kaliteli hizmet, sorunlara anında müdahale ve gelişen teknolojiyi takip ederek sürekli yeni kalmak ve en önemlisi müşteri memnuniyetini en ön safada tutmayı hedefleyerek yolumuza çıktık ve bu yolda yürümeye devam ediyoruz.

Zamanında Teslim

Çalıştığımız projeleri müşterilerimize her zaman zamanında teslim etmenin gururunu yaşıyoruz.

Programlı Çalışma

Proje başlangıcından önce proje için atılacak adımları tek tek programlıyoruz.

Ulaşılabilirlik

Müşterimiz ile sürekli iletişim halinde kalıyoruz.

Raporlama

Her durumu müşterimize raporluyoruz.

Her ihtiyaç için bir çözüm

İhtiyacınız ne olursa olsun her zaman çözüm üretmek için buradayız, sizinleyiz. Aklınıza ufakta olsa yapılabilir mi diye bir proje geldiğinde bu projenizi bizimle paylaşın beraber ortak karar verelim, yardımcı olalım.

  • Arge

    Ürettiğimiz projelerin devamını sağlamak için ARGE ekibimiz sayesinde sürekli geliştirmenin mutluluğu.

  • Destek

    Projelerimizi tamamlayıp müşterimize teslim ettikten sonra yine her zaman müşterimizin yanında olarak soru veya sorunlarına destek olmaktan mutlu oluyoruz.

  • Başarı Ödülleri

    Başarılarımızın karşılığında aldığımız ufak bir teşekkür, plaket, taktirname belgeleri bizi alanımızda daha çok çalışmamıza enerjimizin artmasına neden olan en büyük faktör olarak görüyoruz.

.

Dürüst, güvenilir ve 7/24 müşterisinin yanında olma ilkesiyle 2005 yılında İSİMKAYIT.COM firması kuruldu. Bu kuruluşla birlikte her an müşterisinin yanında olduğunu ifade eden kollarını açmış bir sembolü logo olarak kullanmaya başladı. İKMAN bu sembol ile birlikte bu misyonların bir çizgi film karakteri olarak hayat bulmasıdır. İKMAN genç, dinamik, teknolojiyi takip ederek sürekli kendini güncelleyen, edindiği bilgi ve tecrübeyi en üst seviyede vermiş olduğu hizmete yansıtan, dürüst, güvenilir ve 7/24 müşterisinin yanında olan bir Türk çizgi film karakteridir.

IKMAN Hakkında Daha Fazla...
...
ßy İK

Proje Yöneticisi

...
Mehmet BAZ

Full Stack Web Developer

...
Kadir KURUCA

Mobil Developer

...
Emre ÇİÇEK

UI Desıgner

Neden Fuar Takip Programı

Sürekli çalıştığımız firmaların ihtiyaçlarına göre firmamıza vermiş oldukları feedback(geri bildirim) sayesinde programımız her geçen gün büyümekte ve bu sayede bütün kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Mobil Haberleşme

Kişiye Özgü Optimizasyon

Kazanç

Favori Takip

Anlık Bildirim

Teknik Destek

Arşiv Sistemi

Sürekli ARGE

İşinize Değer Katmak İçin Programımızı

Hemen yükleyin

Fuar Takip Sistemi Programımızı mobil cihaz veya tabletiniz için kurulumunu aşağıdaki mobil mağazalardan indirip kurulumunu yapabilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra program üzerinden aktivasyon işlemini yapabilirsiniz.